З приходом весни все навкруги змінюється, кожен день сповнений чудовими перетвореннями.

Але драйвові вечірки Apres Ski у VODA club залишаются незмінними, як і пухнастий сніг на схилах кращого зимового курорту України Буковель!

Навесні душа співає, серце хвилюється через світлі передчуття і так хочеться нових зустрічей, вражень та, звичайно, вдалого, якісного відпочинку.

Саме для цього, кожну пятницю та суботу, з 16:00 до 19:00, на вас чекає open air зона для відпочинку та релаксу - Apres Skі на території VODA club, яка в цьому сезоні стала найпопулярнішим місцем зустрічі після катання. Саме тут на вас чекають: чудова атмосфера, гарна музика від кращих українських діджеїв, коктейлі з шотландським присмаком від Johnnie Walker.

1 та 2 березня на зустріч з вами чекають перші весняні  квіточки - Dj Stassy Miller & Miura

Це саме той випадок, коли можна насолодитися музикою, яка принесе багато радісних хвилин, яка примусить танцювати та неодмінно нагадає про те, що все найкраще та найцікавіше в Буковелі ще попереду.

Саме так налаштовані дівчата і саме такий настрій везуть прямо з Києва до карпатських гір. На вечірках, де грають DJ's MIURA & STASSY MILLER, завжди присутні драйв, танці та безмежна любов до музики, що здатна перенести на найяскравіші танцполи.

Катайся та потім відривайся на Apres Skі by Johnnie Walker

#KeepDancing #JohnnieWalker