Цей романтичний уікенд Apres Ski від Johnnie Walker та VODA club присвячують всім закоханим! В першу чергу, закоханим у засніжені Карпати та якісний зимовий відпочинок, невід’ємною частиною якого є присмак шотландського віскі №1 в світі Johnnie Walker.

Ми підготували спеціальні ціни на віскі (від 35 UAH), коктейлі (від 45 UAH), hot wine (від 25 UAH), пиво (від 25 UAH) та страви барбекю (від 50 UAH), все решту залежить лише від вашого настрою і бажання повеселитися і відірватися на повну!

До всіх, хто планує провести цей вікенд на схилах Буковелю, цього тижня приєднаются Galina Malinovskaya та @Anton Bykov.

Ця чарівна пара діджеїв не залишить нікого байдужими, тому що іх музичні сети наповненні чуттєвістю та жіночністю з однієї сторони, яскравою чоловічою харизмою та неординарністю музичного смаку з іншої.

Багатий досвід виступу на сцені міжнародного рівня допомагає їм якомога краще відчувати настрій та атмосферу танцполів, досліджуючи світові тенденції музичного ринку. В їх сетах завжди присутні сучасні треки, серед яких і запальні ритми Funky Disco house і, новинки іспанського tech-house.

Отже, зустрічайте красуню-модель DJ Malinovskaya, яку ви напевно могли побачити на розворотах легендарних Playboy, Time&Fashion та DJ Bykov, що не раз захищав колір українського прапору та входив в топ 10 на міжнародних конкурсах з діджеїнгу.

Приєднуйтесь в п’ятницю та суботу з 16:00 у VODA club.

ВХІД на вечірку ВІЛЬНИЙ!

#JohnnieWalker #KeepDancing