Ще одні гарячі вихідні попереду, а це означає, що місце зустрічі після катання не змінюється! Локація - open air зона для відпочинку та релаксу - Apres Skі на території VODA club, час - з 16:00 до 19:00 у п’ятницю та суботу.

Саме тут на вас чекають: чудова атмосфера, гарна музика від кращих українських діджеїв, коктейлі з шотландським присмаком від Johnnie Walker за спеціальними цінами від 35 UAH та страви барбекю від 50 UAH.

Цієї п’ятниці та суботи музичну підтримку на Apres Ski by Johnnie Walker буде забезпечувати DJ Sivash, відомий як автор програми на «Радіо Арістократи». Він може грати дуже різні треки та альбоми, це можуть бути і глибокі компіляції та навіть музичний лікбез, але за 20 років праці музичним журналістом, тисячі рецензій, статей для відомих інформаційних та глянцевих видань («Афиша», Harper's Bazaar, EGO, Cosmopolitan etc.) та інтернет ресурсів (znaki.fm, bigmir.net, NokiaTrendsLab, live.karabas.com etc.) він отримав статус експерта найбільш свіжої та просунутої музики.

За діджейським пультом Володимир експериментує зі свіжими треками та тими, що вже перевірені часом. В його плей листі є фанкі-грув, діско, хаус та багато іншого для того, щоб надати атмосфери та танців навіть в засніжену та морозну погоду. Це він вже спробував зробити на безлічі фестивалях та у великих клубах нашої країни, на спеціальних світських вечірках та навпаки, на закритих дружніх party.

Спеціально до приїзду на кращий зимовий курорт України Буковель, Володимир підготував треки - від електро-поп до хіп хопу, від  чарт-топ треків до несподіваних ретро номерів. Та, звісно, буде багато груву і танців!

Катайся та потім відривайся разом з шотландським віскі №1 в світі Johnnie Walker!

ВХІД на вечірку ВІЛЬНИЙ!

#KeepDancing