Apres Ski від Johnnie Walker - must visit для всіх, хто втомився після довгих спусків і хоче отримати заряд бадьорості та класного настрою! Гучна запальна музика захоплює і ось ви вже, самі того не помічаючи, відриваєтесь наповну.

Розслабляйтеся і ловіть кайф, смакуйте шотландське віскі №1 в світі Johnnie Walker за спеціальними цінами від 35 UAH та втамовуйте голод стравами барбекю від 50 UAH.

Цього тижня на Apres Ski завітає один з кращих скретч-діджеїв України, фіналіст світового Чемпіонату RedBull Thre3Style – Dj Andrew.

Він працював з такими артистами, як VovaZiL'vova, Потап, Лион, D.lemma, ТНМК (Dj гурту). Виступав на масштабних фестивалях та ефірах: Таврійські Ігри, Україна Має Талант, X-Factor и багатьох інших.

Музичний смак Dj Andrew доволі різнобічний та може задовольнити будь-яку аудиторію,  про це свідчать його виступи на заходах світового рівня.

В цю пятницю та суботу, між концертами в турі з гуртом ТНМК, Andrew приєднається до українського руху Apres Ski в Буковелі та розкачає open air VODA club ритмами в стилі hiphop та RnB, бо в цьому він знається, як ніхто інший.

Катайся, а потім відривайся разом з Johnnie Walker на Apres ski кожну п’ятницю та суботу з 16.00 до 19.00.

ВХІД на вечірку ВІЛЬНИЙ!

#KeepDancing