Басейн

MAIN POOL

Всесезонний басейн,  глибиною 1,5 м з регулюванням температури – родзинка комплексу VODA club. Після розігріву у сауні чи парній приємно зануритись у теплий басейн, температура якого 32ºC.  Він оснащений підводною  течією, гідромасажами та гейзерами,  які  допомагають зняти напругу та розвантажити мозок.

 

У комплексі посеред басейну розташований Pool-бар, де можна перепочити між періодами заходу в сауни та поповнити запаси вологи після парних. Доведено, що під час перебування в сауні із диханням та потом виділяється велика кількість води, тому трав`яний, обліпиховий, імбирний чи калиновий чаї з медом  стануть ідеальним доповненням до процедур та відновлять водяний баланс організму.

ДЖАКУЗІ

Справжньою зимовою екзотикою можна назвати гідромасажні ванни під відкритим небом. Температура води 36-38 ºC дозволяє перебувати на вулиці з комфортом та ідеально розслабитись після спусків буковельськими схилами.

Тим паче, джакузі має терапевтичний ефект, допомагає зняти напругу та втому у м`язах, під впливом масажу відбувається зняття гіпертонусу, поліпшується кровообіг, пришвидшується обмін речовин  і захисні сили організму активізуються, поліпшуючи його загальний стан.

ЛЮДЯМ З ОБМЕЖЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Під час проектування комплексу архітектори та дизайнери  створили унікальне місце, де кожна деталь продумана до дрібниць і дозволяє відкривати нові можливості відпочинку.

З допомогою спеціального апарату люди із обмеженими фізичними можливостями можуть з легкістю зануритись в гарячу воду всесезонного басейну.  А для безперешкодного і зручного переміщення між поверхами в комплексі діє панорамний ліфт. Усі душові та туалети оснащені спеціальними кабінками для комфортного користування людей з особливим потребами.

ЗБЕРІГАННЯ ОСОБИСТИХ РЕЧЕЙ

Усі відвідувачі комплексу можуть скористатись роздягальнею на другому поверсі комплексу. Для зручності тут розташовано близько 400 шафок для зберігання речей.  Кожен гість отримує унікальний магнітний ключ, номер якого відповідає номеру персональної шафки, а також камери схову. На першому поверсі комплексу розташована VIP-роздягальня, оренда шафки у якій оплачується додатково. 

У зв’язку з відсутністю камер відеоспостереження у приміщенні роздягалень, адміністрація не несе відповідальності за речі, залишені у шафках. Будьте уважні та ретельно перевіряйте, чи зачинені дверцята камери схову. Просимо не залишати речі у кишенях халатів, адже адміністрація не несе відповідальність за залишені без нагляду та загублені речі гостей. Для негабаритних особистих речей рекомендуємо скористатись камерами схову.

Згідно з правилами комплексу, купання у басейні дозволено лише у плавальних костюмах. Дорослі повинні супроводжувати дітей до 12 років та прослідкувати, щоб наші маленькі Гості були одягнені в купальні костюми та рятівні жилети, а діти до 3 років – у водонепроникні підгузки.

За бажанням, купальники, плавки, водонепроникні підгузки, шапочки для купання і сауни та сувеніри можна придбати на рецепції комплексу.  Перед відвідуванням зони SPA та басейнів обов’язково ознайомтесь з правилами комплексу.