Басейни

Влітку VODA club запрошує освіжитись на гірському пляжі: 900 м над рівнем моря, узбережжя кришталевого Озера Молодості, просочене запахом хвої повітря – усе для безтурботного відпочинку. Вдень комплекс відвідує 1500 гостей.

Купайся та розважайся:

  • Всесезонний теплий басейн: глибина 1,5 м, температура 28 градусів,
  • Басейн з підігрівом на плавучій терасі: глибина 1,7 м, температура до 26 градусів,
  • Дитячий безпечний теплий басейн: глибина 40 см, температура 32-36 градусів,
  • Басейн з обмежувачем глибини: озерна вода, глибина 1,5 м,
  • 10 джакузі під відкритим небом, температура 38 градусів,
  • Надувний водний парк посеред озера.  


voda_club_pool_09

 

ЛЮДЯМ З ОБМЕЖЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Під час проектування комплексу архітектори та дизайнери  створили унікальне місце, де кожна деталь продумана до дрібниць і дозволяє відкривати нові можливості відпочинку.

З допомогою спеціального апарату люди із обмеженими фізичними можливостями можуть з легкістю зануритись в гарячу воду всесезонного басейну.  А для безперешкодного і зручного переміщення між поверхами в комплексі діє панорамний ліфт. Усі душові та туалети оснащені спеціальними кабінками для комфортного користування людей з особливим потребами.

ЗБЕРІГАННЯ ОСОБИСТИХ РЕЧЕЙ

Усі відвідувачі комплексу можуть скористатись роздягальнею на другому поверсі комплексу. Для зручності тут розташовано близько 400 шафок для зберігання речей.  Кожен гість отримує унікальний магнітний ключ, номер якого відповідає номеру персональної шафки, а також камери схову. На першому поверсі комплексу розташована VIP-роздягальня, оренда шафки у якій оплачується додатково. 

У зв’язку з відсутністю камер відеоспостереження у приміщенні роздягалень, адміністрація не несе відповідальності за речі, залишені у шафках. Будьте уважні, та ретельно перевіряйте, чи зачинені дверцята камери схову. Просимо не залишати речі у кишенях халатів, адже адміністрація не несе відповідальність за залишені без нагляду та загублені речі гостей. Для негабаритних особистих речей рекомендуємо скористатись камерами схову.

Згідно правил комплексу, купання у басейні дозволено лише у плавальних костюмах. Дорослі повинні супроводжувати дітей до 12 років, та прослідкувати щоб наші маленькі Гості були одягнені в купальні костюми та рятівні жилети, а діти до 3 років – у водонепроникні підгузки.

За бажанням, купальники, плавки, водонепроникні підгузки, шапочки для купання і сауни та сувеніри можна придбати на рецепції комплексу.  Перед відвідуванням зони SPA та басейнів обов’язково ознайомтесь з правилами комплексу.