Osteria Italiana – це місце де ви познайомитесь із гастрономічними традиціями Середземномор’я, спробуєте на смак відтінки Італії та насолодитесь приємною атмосферою!

ПІЦА, ПАСТА, ГРИЛЬ

Кращі національні страви в меню Osteria Italiana зібрав італійський шеф-кухар Андреа Норі, який володіє особливими секретами та досконалим знанням традицій приготування. Закордонні заклади, в яких працював шеф-кухар, були нагороджені сертифікатом Ospitalita Italiana – найвищим знаком якості, яким нагороджують лише обрані італійські ресторани. Сьогодні Віталій Випрінцев – бренд-шеф Сім’ї ресторанів Cartel, частиною якої стала і Osteria Italiana, особисто слідкує за тим, щоб кожна страва на вашому столі була неперевершеною! 

 

У затишному і світлому ресторані комплексу VODA club можна смачно поснідати, ситно пообідати або організувати романтичну вечерю в приємній атмосфері.

У створенні інтер’єру ресторану використовувалися виключно натуральні матеріали. Меблі, стіни і навіть стеля тут виконані з дерева. Всі предмети інтер’єру були виготовлені талановитими українськими дизайнерами, які намагались передати етнічну нотку в сучасному стилі. Особливе місце в інтер’єрі займає живопис українських художників, і представлені полотна є не просто смисловими акцентами, а логічним продовження всього простору.

Перебування у ресторані VODA club – це максимальне задоволення від відпочинку, їжі та всього, що відбувається навколо.

Запрошуємо відвідати ресторан

з 8:00 до 23:00

Забронювати столик можна за телефоном:

+38 067 350 99 22.

В меню ресторану:

  • домашня паста, виготовлена власноруч з добірної італійської муки сорту семола і подана з урахуванням традиційних поєднань форми пасти і соусу
  • традиційні антипасті, зібрані з різних регіонів Італії
  • справжня піца на дровах
  • гриль-меню
  • вишукані десерти

У Osteria Italiana ти розумієш, що ти їси!

osteria_italiana_219