САУНИ

Римська парна 

35-40°С, вологість 98-100%

Принцип дії:

Римська парна заповнена вологою парою, при температурі повітря 35-40°С. За бажанням у парній можна використовувати ефірні масла, що сприяють кращому розслабленню душі та тіла. Термін перебування в парній може досягати 20-30 хв, в залежності від особливостей вашого організму. 

Користь:

Прогрівання позитивно впливає на зміну функціонального стану органів та систем організму, покращує обмін речовин завдяки очищенню шкіри, відкриттю пор, видаленню омертвілих клітин епідермісу. Тепло римської парної має позитивний вплив на серцево-судинну, дихальну, терморегулюючу та ендокринну системи. Шкіра стає пружною й еластичною, знімається нервова та м`язова напруга,  підвищується загальний тонус та працездатність.

 Середземноморська сауна 

 55-60ºC, вологість – 55%

voda_club_spa016

Принцип дії:

Завдяки чудовому поєднанню помірної вологості повітря і середніх температурних показників унікальна та представлена лише у VODA club Середземноморська сауна дозволяє максимально ефективно вдихати випари ефірних олій та перебувати з комфортом більше 20 хв.

Користь:

Середземноморська сауна ідеально сприяє інтенсивному потовиділенню. Але завдяки помірній вологості та середній температурі людина почувається комфортно. Через відкриті пори шкіри та завдяки безпосередньому вдиханню ефірні олії здійснюють терапевтичний та розслаблюючий ефект. Дозволено перебування людям з незначними проблемами серцево-судинної системи.

Фінська сауна 

80-110 ° С,  10-15% вологість, виконана з канадського кедра

Принцип дії:

Вогонь, що знаходить в каміні розігріває каміння, яке у свою чергу запасає тепло. Незважаючи на те, що температура повітря у фінській сауні досить висока 90-100 градусів, вологість всього 15%. Такі пропорції сухого та вологого повітря дозволяють достатньо довго перебувати в парній.

Користь:

Перебування у фінській сауні сприяє виведенню токсинів, шлаків та молочної кислоти з організму, покращенню стану шкіри, стимулюваню серцево-судинної системи та зміцненню імунітету. Після відвідування сауни в організмі краще засвоюються білки, мікроелементи, покращується сон, настрій. Фінська сауна допомагає вилікувати нежить, біль у горлі.  Рекомендуємо відвідувати людям із травмами, вивихами та забоями м’яких тканин, а також при підвищеному нервовому збудженні та відчутті тривожності.

Соляна печера,

 22-24ºC, вологість 50-60%

voda_club_spa001Принцип дії:

Кристали солі – природній іонізатор. Негативна іонізація має протизапальну, протиалергічну, спазмолітичну дію, регулює мінеральний баланс, очищує дихальні шляхи.

Користь:

Перебування в соляній печері усуває стан стресу і перевтоми, піднімає загальний тонус організму. Така процедура підвищує активність імунної системи і кількість гемоглобіну в крові, відновлює кислотно-лужний баланс. Спелеотерапія є профілактикою будь-яких застудних захворювань.