Спортзал

Спортзал VODA club – це єдине місце у комплексі, де вам не вдасться розслабитись. Це активна зона з величезними панорамними вікнами з виглядом на гірське озеро та передовими професійними силовими та кардіотренажерами.

Сучасне обладнання

Значною відмінністю нашого обладнання є поєднання інноваційних технологій, чудового дизайну і високоякісних матеріалів, а також анатомічна складова та біомеханіка, яка збереже Ваші колінні суглоби і хребет здоровими.

Кардіотренажери

 

Укріплюйте м’язи ніг на біговій доріжці. Ходьба і біг на різній швидкості допомагає спалювати жир і калорії, тонізувати м’язи тіла, підтримувати серце і суглоби в чудовій формі.

Тренуйте м’язи ніг і сідниць на степері. Незалежне переміщення площадки для ніг прилаштоване для досягнення ідеальної рівноваги та координації.

Силові тренажери

Займайтесь на професійному кросовері Radiant, який допоможе здійснити тренування усього тіла в компактних умовах. Його технічні особливості дозволяють виконувати повний спектр вправ від положення лежачи до положення стоячи.

Отримайте заряд бадьорості духу та хорошого настрою, тренуючись на велодоріжці чи підіймаючи гантелі. Тим паче, що по закінченню тренування можна зануритись у теплий басейн.

Відомі гості

У нашому спортзалі тренувалися Українські Отамани – боксери-чемпіони Олександр Усик і Денис Берінчик, олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова, часто відбуваються відкриті тренування з провідними тренерами країни.

food2 food2 food3